codebazan

کانون تبلیغاتی نقطه هنر
کانون تبلیغاتی نقطه هنر همراه همیشگی کسب و کار شما

تاریخچه کانون تبلیغاتی

کانون تبلیغاتی نقطه هنر با همت تعدادی از برنامه نویسان رایانه ، گرافیست و عکاس، در سال 94 و با هدف ایجاد فضایی پر از تکنیک های موثر و خلاقیت تبلیغاتی شروع به کار نمود، در همان ابتدا با توجه به کیفیت بالای خروجی نمونه کارهای کانون نگاه هارا به سمت خود جلب نمود تا اینکه در پایان سال 1394 اعضای کانون تبلیغاتی نقطه هنر در کنار طراحی وب و گرافیک رایانه ای اقدام به ایجاد بسترهای مناسب تبلیغاتی و ایده پردازی جهت برندینگ نموده است، از این رو شرکت های بزرگی در این راستا درخواست مشاوره به کانون را ارسال نموده اند و فعالیت های گسترده ای در این زمینه شروع شده است، خدارا شاکریم که در ابتدای فعالیت مشاوره برندینگ به کسب و کار مختلف سربلند بوده ایم و امروز بعد از گذشت مدت زمان بسیار ناچیز مشتریان ما بازدهی کامل از برنامه تبلیغاتی کانون را شاهد می باشند و لبخند رضایت ایشان لذتی وصف ناپذیر در اعضای کانون ایجاد نموده و همچنین انگیزه و اشتیاق مارا دوچندان نموده است تا آنجا که برآن شدیم تا طرح های تجازی زودبازده را در اختیار شرکت ها و سازمان های بزرگ قراردهیم. امید است که تخصص، خلاقیت ، ایده پردازی و تلاش مجموعه نقطه هنر برای تمامی مشتریان عزیز راه گشا بوده و از رشد و نمو کسب و کار مشتریان خوب خود احساس شعف نماییم.

در انتها از تمامی اساتید و پیشروان عرصه تجارت الکترونیک که مارا در این امر راهنما بوده اند بسیار تشکر می نماییم.

کانون تبلیغاتی نقطه هنر

اهداف ما

 • مدیریت کسب و کار

Cras nibh odio

شناخت بازار هدف

برنامه ریزی کسب و کار

مدیریت ارتباط با مشتریان

طراحی گرافیک و جذابیت بصری

تبلیغات گسترده محیطی و غیر محیطی

ارائه ایده های مناسب کسب و کار و خدمات برندینگ

اتوماسیون و ذخیره سازی اطلاعات مشتریان جهت ارتباط مداوم

آموزش اصول مدیریت به صاحبان مشاغل

افزایش فروش و نرخ بهره وری دوره ای

رصد رقبا و تثبیت فروش کسب و کار

 

نکات کلیدی …

سخن کوتاه

“تحمل انتقاد نشانه بارز فرهنگ است. حتی حقیقت هم نیازمند نقد است نه ستایش.”

نیچه
View more

نفود تخصص ما

مارکتینگ
100%
برندینگ
100%
بهره وری
100%
رشد اقتصادی
100%
چرا از مشاوران تبلیغات استفاده کنیم؟

هدف نهایی تبلیغات چیزی نیست جز فروش بیشتر محصولات و خدمات، تبلیغاتی که این هدف را دنبال نکند تبلیغ نیست فقط هزینه می باشد.امروزه بعلت وجود انتخاب های بسیار، مردم چه بخواهند و چه نخواهند باید به تبلیغات توجه کنند تا بتوانند از میان انتخاب های بسیاری که دارند در هر مورد انتخاب بهتری انجام دهند به عبارتی تبلیغات نوعی آگاهی است برای مردم. اما باید به این نکته اشاره کرد که دیگر هر تبلیغی نمی تواند دیده شود، تبلیغات در هر سطحی باید مهندسی شود تا علاوه بر اثرگذاری مطلوب با حداقل هزینه بتوان حداکثر نتیجه را گرفت.

متاسفانه در مواردی آثار تبلیغاتی مشاهده می شود مثل یک اثر هنری زیبا هستند اما در آنها اصول تبلیغاتی رعایت نمی شود و معمولا این نوع تبلیغات هزینه بسیار زیادی به کارفرما تحمیل می کند بدون آنکه اثرگذاری محسوسی داشته باشند.

پیشنهاد می گردد قبل از هزینه کردن جهت تولید آگهی های تبلیغاتی پرهزینه مانند تیزرهای تلویزیونی، بیلبورد ها، بروشور و کاتالوگ ها با تیراژ بالا، ساخت سی دی های چند رسانه ای حرفه ای و … از مشاوره متخصصان تبلیغات استفاده نمایید تا اهداف و اصول تبلیغاتی در آنها مورد بررسی قرار گیرد.

در حال حاضر با توجه به کمبود زمان و مشکلات فراوان زندگی برای مردم، هر آگهی زمان بسیار کمی در اختیار دارد تا خود را عرضه کند و اثر مورد نظر را بگذارد پس باید با یک تبلیغات اصولی از این فرصت اندک استفاده کرد.

باید بدانیم آگهی را در کجا، چگونه، در چه زمانی و با چه محتوایی به دست مخاطب (هدف) برسانیم تا از آن فرصت اندک ذکر شده حداکثر استفاده را کنیم.

وجود یک مشاوره آگاه در زمینه های تبلیغات و فروش باعث صرفه جویی در هزینه ها، بالا رفتن بهره وری(راندمان)، پیشرفت و حرکت صحیح مجموعه می گردد.

تبلیغات هـدفمند و هم راســتا سریعتر  و کم هزینه تـر به نتیجــه خواهــــد رسیـد.

سرویس های ما
 • تعیین هدف از تبلیغات
 • شناسایی دقیق مخاطب هدف گیری شده
 • تفکر و پیش بینی پاسخ یا رفتار مورد انتظار از مخاطب
 • انتخاب و طراحی پیام
 • انتخاب منبع ارسال پیام (چه کسی؟)
 • انتخاب و خرید زمان و محل رسانه
 • تخمین بودجه برای رسیدن به هدف
 • طراحی مکانیسمی برای جمع آوری پاسخ ها
 • محاسبه ثمر بخشی تبلیغات انجام شده
 • ادامه برنامه یا اصلاح یا قطع آن
اهداف مشاوران تبلیغات

رشد رشد رشد …

نگاه بعضی از مشتریان ما

هدف بروزرسانی و آموزش به یک مدیر موفق اشت

 • مطمعن هستم بهتر از آرت پوینت انتخابی وجود ندارد! عده ای دور هم جمع شدند تا بهترین باشند! مطمعنم آرت پوینت قطب تبلیغات ایران خواهد شد..

  رضا علیزاده
  رضا علیزادهگروه سیب
 • مطمعن هستم بهتر از آرت پوینت انتخابی وجود ندارد! عده ای دور هم جمع شدند تا بهترین باشند! مطمعنم آرت پوینت قطب تبلیغات ایران خواهد شد..

  وحید هاشمی
  وحید هاشمیشرکت توسعه ارتباطات درون شهری
 • مطمعن هستم بهتر از آرت پوینت انتخابی وجود ندارد! عده ای دور هم جمع شدند تا بهترین باشند! مطمعنم آرت پوینت قطب تبلیغات ایران خواهد شد..

  زهرا رضایی
  زهرا رضاییطراحان جوان

   Our latest clients

    تماس با ما

    از طریق فرم زیر می توانید به ما پیام بفرستید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

    قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt